ATLAS
TOKSYCZNYCH FACETÓW
Przestań przyciągać toksycznych i beznadziejnych mężczyzn!
ebook-okładka-zdj
Przestań przyciągać toksycznych i beznadziejnych mężczyzn!

Chociaż wydaje się to niebywale trudnym zadaniem – spokojnie dasz radę opanować tą sztukę. Napisałam dla Ciebie „Atlas toksycznych facetów” w którym krok po kroku nauczę Cię jak ich rozpoznawać, jak sobie z nimi radzić i pozbywać się z życia. Wyjaśnię Ci też dlaczego ich przyciągasz i wchodzisz z nimi w związki.

Znam setki kobiet, które przez toksycznych facetów zwątpiły w sens tworzenia związków, miłość i przy okazji – w siebie. Znalazły się w miejscu, w którym zadały bardzo ważne pytanie: co jest ze mną nie tak, że przyciągam takich facetów? Uważam, że to naprawdę najlepsze co mogło się wydarzyć! Oburza Cię to? Cóż, jeśli chciałabyś czytać tylko o złych, paskudnych facetach krzywdzących niewinne kobiety to ta książka nie jest dla Ciebie – niepotrzebnie będziesz się denerwować. Jeśli uważasz, że toksyczni mężczyźni to tylko ci, którzy piją i biją – to także nie będzie książka dla Ciebie.

Jeśli natomiast chcesz nauczyć się rozpoznawać toksyczne typy mężczyzn i  jak sobie z nimi radzić, ale też dowiedzieć się najważniejszego – dlaczego pojawiają się w Twoim życiu, to moja książka zdecydowanie jest dla Ciebie! W tym miejscu mogę zapewnić Cię, że spełni Twoje oczekiwania.

atlas-opg-1024x499_wynik

dowiesz się dlaczego przyciągasz do siebie toksycznych mężczyzn

nauczysz się rozpoznawać toksyczne zachowania mężczyzn, które powinny zapalić u Ciebie lampki ostrzegawcze

dowiesz się kiedy należy uciekać od mężczyzny, a kiedy warto dać mu szansę

dowiesz się jak zakończyć toksyczną znajomość i dojść do równowagi nie tracąc poczucia własnej wartości

poznasz szkodliwy schemat według którego działasz i wreszcie będziesz mogła z niego wyjść

nauczysz się jak nie wpuszczać toksycznych mężczyzn do swojego życia, a jeśli się w nim znajdą – jak się ich skutecznie pozbyć

wytłumaczę Ci kiedy zmiana u toksycznego mężczyzny jest możliwa, a kiedy zupełnie nie można na nią liczyć

pokażę Ci jak rozpoznać mężczyznę, z którym (dla odmiany) można stworzyć szczęśliwy związek

biały-mockup-1536x1515
Kim są toksyczni faceci?

Toksyczni mężczyźni to wszyscy ci, którzy sprawiają, że jesteś nieszczęśliwa. Ci, którzy uciekają od odpowiedzialności za swoje czyny i słowa, najbardziej liczą się ze zdaniem mamy lub kolegów, znikają i pojawiają się niespodziewanie, nie wiedzą czego chcą, zdradzają i robią wiele innych paskudnych rzeczy. To nie tylko ci, którzy są w oczywisty sposób zaburzeni, mają skłonność do przemocy czy używek! W atlasie przedstawię Ci wszystkie rodzaje toksycznych mężczyzn, na które najczęściej trafiają kobiety. Nauczę Cię jak ich unikać i wytłumaczę dlaczego tak chętnie pojawiają się w Twoim życiu.

IMG_2538-691x1024_wynik
O autorce

Jeszcze się nie znamy? W takim razie najwyższy czas się przedstawić. Nazywam się Barbara Strójwąs i ukończyłam psychologię kliniczną, ale najbardziej fascynuje mnie to, jak kochają się ludzie i jak funkcjonują w związkach. Na co dzień zajmuję się psychologią miłości i uczę dziesiątki tysięcy kobiet (singielek, żon, partnerek i rozwódek) jak szukać miłości budować dobre relacje i uciekać z tych, które im szkodzą. Wyznam Ci coś – nie wierzę w lukrowaną wizję miłości, bo uważam, że stworzenie dobrej i wartościowej relacji to ciężka praca. Poznałam setki historii o szczęśliwych i nieszczęśliwych miłościach. Każdego dnia pomagam kobietom uporać się z miłosnymi problemami na indywidualnych sesjach. Moje klientki i czytelniczki mówią, że jestem bardzo konkretna, ale dzięki temu – skuteczna. Konkretów możesz więc spodziewać się także w książce.