Czy nadajesz się na kochankę?

ROZWIĄŻ QUIZ: Czy nadajesz się na kochankę?

Ile czasu potrzebowałaś, żeby dojść do siebie po rozstaniu z kimś, na kim Ci zależało?

Czy w relacjach jesteś zazdrosna?

Kiedy mężczyzna, z którym zaczęłaś umawiać się na randki opowiada Ci o swojej przyjaciółce, z którą kiedyś randkował, czujesz:

Otwarty związek? Taki, w którym każda ze stron sypia z kim ma ochotę, to dla Ciebie:

Wizja spędzania świąt w pojedynkę:

Wyobraź sobie, że spotykasz się na kolacji ze swoim kochankiem i kiedy flirtujecie do stolika podchodzi jego znajoma. On przedstawia Cię jako asystentkę szefa, który dojedzie spóźniony i zaczyna opowiadać o tym, co słychać u dzieci i żony.

Złamałaś nogę i potrzebujesz kogoś, kto zrobi dla Ciebie zakupy. Dzwonisz do niego, a on oficjalnym tonem informuje Cię, że popołudnia spędza z rodziną i żebyś zadzwoniła jutro w godzinach pracy.

O żonie swojego kochanka:

Uważasz, że:

Seks:

porozmawiaj ze mną

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapis na listę oczekujących

Jako pierwsza dowiesz się o starcie sprzedaży Narzędziownika, która rusza już niebawem!Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

NEWSLETTER

Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent – poradnik o 5 największych błędach, które kobiety popełniają w relacjach z mężczyznami. Dostaniesz go mailem po tym jak potwierdzisz zapis. Co później? Raz w tygodniu napiszę do Ciebie wiadomość. Dam Ci znać o nowych wpisach i sposobach na zbudowanie świetnego związku!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.