Czy umiesz naprawiać kryzysy w związku?

Bez wątpienia możemy stwierdzić, że każda para się kłóci. U wielu z nich może pojawić się też kryzys – mniej lub bardziej poważny. W żadnym wypadku nie jest to wyznacznik rozmiarów miłości. Nieporozumienia po prostu się zdarzają! Także wśród ludzi którzy wielbią się na zabój. Konflikty mogą jednak mieć też swoje pozytywne strony. Może spowodują, że lepiej zrozumiesz partnera i zaczniecie poznawać swoje punkty widzenia? Pamiętaj, że konflikt źle poprowadzony, może całkowicie zniszczyć to, co najpiękniejsze między dwoma osobami. Jak myślisz, czy Twój związek obroniłby się w obliczu kryzysu? Odpowiedz na pytania i dowiedz się!

Wzajemnie siebie słuchamy, nawet jeśli mamy odmienne zdania.
Jeżeli bardzo różnimy się w danej kwestii, za żadne skarby nie potrafimy pójść na kompromis.
Zazwyczaj gdy przepraszam, partner od razu mi wybacza.
Gdy popełniam błąd, mam później spory problem, żeby to przyznać.
Zwykle zgadzam się, kiedy partner sugeruje inny sposób prowadzenia rozmowy.
Jeśli sytuacja wydaje się podbramkowa, stawiamy na dogadanie się i wspólny wybór rozwiązania.
Kiedy proponuję lepszy sposób na komunikację, partner słucha i wydaje się być otwarty na moje propozycje
Kiedy kłótnia naprawdę się rozkręca, zakładam maskę i nie pokazuję co naprawdę czuję.
Jeżeli się ze sobą nie zgadzamy, to i tak zachowujemy się serdecznie i z szacunkiem.
Kiedy potrzebujemy, robimy od siebie przerwę, po czym wracamy do rozmowy.

porozmawiaj ze mną

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapis na listę oczekujących

Jako pierwsza dowiesz się o starcie sprzedaży Narzędziownika, która rusza już niebawem!Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

NEWSLETTER

Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent – poradnik o 5 największych błędach, które kobiety popełniają w relacjach z mężczyznami. Dostaniesz go mailem po tym jak potwierdzisz zapis. Co później? Raz w tygodniu napiszę do Ciebie wiadomość. Dam Ci znać o nowych wpisach i sposobach na zbudowanie świetnego związku!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.