Jak się miewa Twoja pewność siebie?

Zapraszam Cię do rozwiązania testu: Jak się miewa Twoja pewność siebie?. Brak pewności siebie to przypadłość, która skutecznie utrudnia życie. Praktycznie każdego dnia nad jej wypracowaniem (albo odzyskaniem) pracuję z moimi Klientkami. To zmora naprawdę sporej liczby kobiet! A jak to wygląda u Ciebie?

~

Twoje odpowiedzi nie są nigdzie publikowane, widzisz je tylko Ty.

1.

Kiedy porównujesz siebie do innych osób, czujesz się:

2.

Kiedy doświadczasz niechęci ze strony jakiejś osoby:

3.

Kiedy odmawiasz komuś spełnienia jego prośby i spotykasz się z niezadowoleniem:

4.

Gdybym zapytała o to, jak się czujesz w swoim ciele, odpowiedziałabyś:

5.

Zdarza Ci się myśleć, że gdybyś była chudsza/ładniejsza/mądrzejsza to Twoje życie byłoby zupełnie inne?

6.

Wyobraź sobie, że byłaś z kimś na 3 randkach, które były bardzo miłe. W przerwach między nimi pisaliście smsy i rozmawialiście przez telefon. Któregoś dnia on przestaje się odzywać, a Ty:

7.

Jak często rozpamiętujesz swoje wpadki/błędy?

8.

Jak często odnosisz sukcesy w życiu?

9.

Masz szansę porozmawiać w towarzystwie z człowiekiem, który może pomóc Ci w realizacji Twojego zawodowego marzenia. Musisz tylko podejść, przedstawić się i zacząć rozmowę.

10.

Randkujesz z pewnym jegomościem i masz ochotę pójść z nim do łóżka...on z Tobą też oczywiście!

porozmawiaj ze mną

 

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.

Zapis na listę oczekujących

Jako pierwsza dowiesz się o starcie sprzedaży Narzędziownika, która rusza już niebawem!Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

NEWSLETTER

Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent – poradnik o 5 największych błędach, które kobiety popełniają w relacjach z mężczyznami. Dostaniesz go mailem po tym jak potwierdzisz zapis. Co później? Raz w tygodniu napiszę do Ciebie wiadomość. Dam Ci znać o nowych wpisach i sposobach na zbudowanie świetnego związku!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.