Stawianie granic

Facet tydzień temu umawiał się z Tobą, że wyskoczycie do kina dzisiaj o 20. O 16 zadzwonił, żeby przeprosić Cię, że niestety nie da rady. W mieście pojawił się niespodziewanie jego dawno niewidzialny kumpel ze studiów i koniecznie muszą się zobaczyć. Obiecuje, że Ci to wynagrodzi. Co robisz?
Znacie się od jakichś dwóch miesięcy. Od samego początku powtarzał, że interesuje go tylko i wyłącznie poważna relacja. Po pierwszej wspólnie spędzonej nocy i wspólnie zjedzonym śniadaniu, zrobił się bardziej zdystansowany. Niby widujecie się tak samo często, ale już kilka razy usłyszałaś, że został strasznie zraniony w poprzednim związku. Mówił o obawach, lękach i niepewności. Wczoraj powiedział, że to, co może Ci na razie zaoferować to przyjaźń bez seksu, z której może wyjdzie coś więcej. Co robisz?
Masz kolegę z pracy, który strasznie Ci się podoba. Podejrzewasz nawet, że zdaje sobie z tego sprawę. Często prosi Cię o pomoc w sprawach zawodowych. Obecnie pracuje nad projektem i o 22 w piątkowy wieczór pisze do Ciebie z prośbą o pomoc, która pochłonie dobre dwie godziny. Jesteś zmęczona po całym tygodniu i marzyłaś o tym, że wreszcie sobie odpoczniesz. Co robisz?
Facet, z którym spotykasz się od jakiegoś czasu zabiera Cię wieczorem na wyjście ze znajomymi. W jego trakcie zaczyna opowiadać dowcip zaśmiewając się w niebogłosy. Szkoda, że nie bawią Cię rasistowskie kawały, a ten bez wątpienia się do nich zalicza.
Twój partner ostatnio bardzo dużo wyjeżdża w sprawach służbowych. Siedzisz wieczorami sama, więc tym bardziej ucieszyło Cię, kiedy dowiedziałaś się o urodzinach swojej koleżanki. Organizuje je w weekend w klubie i tylko w damskim gronie. Kiedy mówisz mu o swoich planach wpada w złość i zaczyna wzbudzać w Tobie wyrzuty sumienia. Mówi, że cały tydzień chciał się z Tobą zobaczyć, a teraz Ty wywijasz mu taki numer! Co robisz?

porozmawiaj ze mną

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapis na listę oczekujących

Jako pierwsza dowiesz się o starcie sprzedaży Narzędziownika, która rusza już niebawem!Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

NEWSLETTER

Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent – poradnik o 5 największych błędach, które kobiety popełniają w relacjach z mężczyznami. Dostaniesz go mailem po tym jak potwierdzisz zapis. Co później? Raz w tygodniu napiszę do Ciebie wiadomość. Dam Ci znać o nowych wpisach i sposobach na zbudowanie świetnego związku!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.