Z okazji Walentynek przygotowałam dla Was prezent – tapetę na telefon godną każdej Twardej Sztuki! Wystarczy przytrzymać obrazek i zapisać go w rolce aparatu. Miłego dnia Kochane!

~

Zajrzyj koniecznie!
~
Jeśli nie chcesz więcej spędzać Walentynek sama albo w beznadziejnym towarzystwie to serdecznie zapraszam Cię na WEBINAR: Dlaczego trafiasz na mężczyzn, z którymi nie wychodzi?TUTAJ. 

Uzyskasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 Dowiesz się:

– jakie błędy popełniasz

– o szkodliwych schematach

– na co się „łapiesz”

– dlaczego się na to „łapiesz”

– „o co chodzi” mężczyznom i dlaczego trafiają akurat na Ciebie

Zapis na listę oczekujących

Jako pierwsza dowiesz się o starcie sprzedaży Narzędziownika, która rusza już niebawem!Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

NEWSLETTER

Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent – poradnik o 5 największych błędach, które kobiety popełniają w relacjach z mężczyznami. Dostaniesz go mailem po tym jak potwierdzisz zapis. Co później? Raz w tygodniu napiszę do Ciebie wiadomość. Dam Ci znać o nowych wpisach i sposobach na zbudowanie świetnego związku!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.