Nauczę Cię stawiać granice bez wyrzutów sumienia!

Nieumiejętność stawiania granic potrafi naprawdę uprzykrzyć życie. Sprawia, że zawsze na pierwszym miejscu znajdują się inni, a dopiero później Ty. Ludzie szybko rozumieją, że mogą wchodzić Ci na głowę, a toksyczni faceci czują się przy Tobie jak rybka w najlepszym akwarium. Poza faktem, że możesz poszczycić się uczynnością i dobrym serduszkiem, nie zyskujesz nic więcej. Narasta frustracja, zmęczenie, a szacunek do samej siebie zaczyna wymykać się tylnymi drzwiami. Zgadzasz się ze mną?

Czy te warsztaty są dla Ciebie?

czujesz, że ludzie wchodzą Ci na głowę?

kiedy mówisz NIE, czujesz wyrzuty sumienia?

potrafisz setki razy analizować, czy dobrze zrobiłaś?

bywa, że czujesz się wykorzystywana przez ludzi?

wchodzisz w relacje z toksycznymi facetami?

chciałabyś być bardziej pewna siebie?

Znam setki kobiet, które mówią, że chciałyby być bardziej pewne siebie. Chciałyby nie mieć obaw przed mówieniem tego, co myślą i czują. Ale! Po pierwsze uczy się kobiety już od dziewczynek, że lepiej być miłą i grzeczną – wszak wtedy wszyscy są zadowoleni. Wszyscy, oprócz nich, a zdaje się, że to jednak ich dobro powinno być na pierwszym miejscu.
Efekty są dość przygnębiające:
– wiążą się z toksycznymi facetami,
– w pracy są przeciążone obowiązkami,
– w domu spełniają 2837189237 funkcji, choć doba dalej ma tylko 24 godziny,
– czują, że mogłyby i chciałyby inaczej, ale są zblokowane, bo przecież… można kogoś urazić!
Znam Was bardzo dobrze. Wiem, z jakimi problemami się borykacie, bo każdego dnia poznaję Wasze problemy. Zapewniam Was, że można nauczyć się stawiać granice i nie czuć wyrzutów sumienia oraz nikogo nie krzywdzić.

Zapewniam Cię, że nie staniesz się najbardziej nielubianą babą w okolicy. Zapewniam Cię także, że poczujesz się o niebo lepiej! Jeśli tylko zaczniesz korzystać ze sprawdzonych narzędzi, które otrzymasz ode mnie podczas warsztatu, szybko zobaczysz efekty.

nauczysz się odmawiać w sposób, który nikogo nie urazi

nauczysz się dbać o swoje potrzeby

dowiesz się, skąd biorą się konflikty

dowiesz się, jak dobrze radzić sobie z konfliktami

nauczysz się rozpoznawać zachowania manipulacyjne

pozbędziesz się poczucia winy

wyrażać prośby i radzić sobie z lękiem przed odmową

poznasz blokady, które uniemożliwiają Ci bycie zadowoloną z siebie 

nauczysz się reagować na krytykę i atak

poznasz nowe osoby

Czy warto?

Tak, zdecydowanie warto! Prowadzę warsztaty od ponad 8 lat i wiem, że jeśli tylko ludzie chcą coś zmienić – korzystając z dobrze dobranych narzędzi, mogą to w końcu zrobić. Warsztaty to także wspaniała okazja do poznania nowych ludzi, od których wiele można się nauczyć i często zawrzeć znajomości trwające dłużej niż kilka godzin.

Zapis na listę oczekujących

Jako pierwsza dowiesz się o starcie sprzedaży Narzędziownika, która rusza już niebawem!Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

NEWSLETTER

Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent – poradnik o 5 największych błędach, które kobiety popełniają w relacjach z mężczyznami. Dostaniesz go mailem po tym jak potwierdzisz zapis. Co później? Raz w tygodniu napiszę do Ciebie wiadomość. Dam Ci znać o nowych wpisach i sposobach na zbudowanie świetnego związku!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.