Skontaktuj się ze mną!

Basia Strójwąs

Możesz napisać do mnie korzystając z formularza lub bezpośrednio na adres mailowy:

basia@trudnasztuka.pl

Bardzo się cieszę, że tutaj zajrzałaś! Jeśli chciałabyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat mojej pracy, zaproponować temat kolejnego artykułu, webinaru bądź facebookowego live’a – jesteś w dobrym miejscu. Korzystając z poniższego formularza możesz śmiało to zrobić. Chciałabym, żebyś wiedziała, że nie udzielam indywidualnych psychologicznych porad mailowych. Jeśli masz jakiś kłopot – zapraszam Cię serdecznie do rozmowy i spotkania ze mną. Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ.

 
 
 
   
Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Zapis na listę oczekujących

Jako pierwsza dowiesz się o starcie sprzedaży Narzędziownika, która rusza już niebawem!Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

NEWSLETTER

Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent – poradnik o 5 największych błędach, które kobiety popełniają w relacjach z mężczyznami. Dostaniesz go mailem po tym jak potwierdzisz zapis. Co później? Raz w tygodniu napiszę do Ciebie wiadomość. Dam Ci znać o nowych wpisach i sposobach na zbudowanie świetnego związku!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.