Dowiedz się, jak rozwiązać swoje miłosne problemy!

Chociaż wydaje się to niebywale trudnym zadaniem – spokojnie dasz radę opanować tą sztukę. Przygotowałam dla Ciebie Narzędziownik. To zestaw narzędzi i wiedza niezbędne do rozwiązania problemów sercowych. Narzędzia w nim zawarte sprawią, że będziesz mogła z powodzeniem ocenić, czy relacja, w którą wchodzisz nie jest toksyczna i rokuje, czy może lepiej odpuścić (i dlaczego). Jeśli napotykasz problemy w relacjach (lub obecnym związku), ale nie wiesz jak się za nie zabrać – spokojnie. Rozjaśnię Ci w głowie, pomagając zdiagnozować ich źródło i wskazać drogę ich rozwiązania. Dodatkowo – opracowałam listę pytań, które warto zadać facetowi, żeby ocenić, czy Wasza relacja ma szansę.  To absolutnie potrzebna i przydatna pozycja, ponieważ widzę, jak często moje Klientki zadają dokładnie te same pytania. Wiem, że nie każda kobieta ma możliwość się ze mną spotkać, a ja nie każdej z nich jestem w stanie odpisać. Połączyłam wszystko w Narzędziowniku,  dając cenną wiedzę, zawartą i przedstawioną w przystępny sposób, z której na pewno warto korzystać.

Dla kogo jest Narzędziownik?

SINGIELEK

KOBIET W ZWIĄZKACH

KOBIET PO ROZSTANIU

Znam setki kobiet, które przez kolejne nieudane próby stworzenia relacji, zwątpiły w sens tworzenia związków, miłość i przy okazji – w siebie. W gabinecie prawie każdego dnia słyszę pytanie: “Czy ja mogłam to wcześniej zobaczyć?” Najczęściej okazuje się, że tak, ale zwyczajnie nie miały pojęcia na co warto było patrzeć. To pytania zadawane przez Singielki. Kobiety w związkach zastanawiają się, czy jeśli się nie układa, można podjąć działania naprawcze. Do nich także skierowany jest Narzędziownik. Kobiety po rozstaniu rozważają, czy jest szansa na powrót. One także znajdą wskazówki w trzeciej części Narzędziownika.  Nikt nie daje nam instrukcji obsługi relacji, kierują nami emocje i potrzeby, które dostarczają wspaniałych wrażeń, ale bywają złym doradcą. Narzędziownik nie ma odzierać ich z iskier i uniesień. Ma pomóc w uniknięciu porażki. Umożliwia sprawdzenie, czy znajomość rokuje, jakie ma szanse i czy ewentualne konflikty są możliwe do rozwiązania. Poza konkretnymi narzędziami, znajdziesz tam też moje komentarze, które wiele Ci rozjaśnią.

Bez względu na to, czy jesteś singielką czy żyjesz w związku – jeśli napotykasz problemy, wiedza, którą znajdziesz w Narzędziowniku będzie dla Ciebie przydatna w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.  W tym miejscu mogę zapewnić Cię, że dołożyłam wszelkich starań, żeby podobnie jak Atlas toksycznych facetów, Narzędziownik spełnił Twoje oczekiwania.

rozpoznasz sygnały świadczące o tym, że facet nie ma czystych intencji

nauczysz się wychwytywać toksyczne zachowania mężczyzn

określisz źródła swojego niepokoju

określisz szanse powodzenia danej relacji

rozpoznasz, czy facet jest Tobą poważnie zainteresowany

sprawdzisz, czy Twoje obawy względem faceta są uzasadnione

poznasz listę pytań, które koniecznie należy zadać mężczyźnie, żeby sprawdzić go jako potencjalnego partnera

określisz, czy relacja, w której obecnie się znajdujesz jest zdrowa

określisz, czy obecne konflikty są możliwe do rozwiązania

określisz szanse na uratowanie obecnego związku

dzięki zawartym komentarzom uzyskasz wiedzę niezbędną do znalezienia odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

otrzymasz narzędzia cenne dla każdej kobiety szukającej partnera i borykającej się z problemami w związku

Czy warto?

Tak, warto. Każdego dnia mam ogromną przyjemność poznawać problemy współczesnych kobiet i doskonale wiem, z jakimi trudnościami się borykają. Singielki frustrują się tym, że zmarnowały czas na niewłaściwego faceta. Kobiety w związkach będących w kryzysie, zastanawiają się, jak można ratować relację i nie przekreślać szansy na szczęśliwe zakończenie. Wszystkie chciałyby jak najprędzej dowiedzieć się w czym tkwi problem. Ta świadomość przyświecała mi przy tworzeniu Narzędziownika. Jeśli potrzebujesz odpowiedzi i chcesz uzyskać ją jak najszybciej, Narzędziownik jest dla Ciebie.

Basia Strójwąs

O autorce

Jeszcze się nie znamy? W takim razie najwyższy czas się przedstawić. Nazywam się Barbara Strójwąs i ukończyłam psychologię kliniczną, ale najbardziej fascynuje mnie to, jak kochają się ludzie i jak funkcjonują w związkach. Na co dzień zajmuję się psychologią miłości i uczę dziesiątki tysięcy kobiet (singielek, żon, partnerek i rozwódek) jak szukać miłości budować dobre relacje i uciekać z tych, które im szkodzą. Wyznam Ci coś – nie wierzę w lukrowaną wizję miłości, bo uważam, że stworzenie dobrej i wartościowej relacji to ciężka praca. Poznałam setki historii o szczęśliwych i nieszczęśliwych miłościach. Każdego dnia pomagam kobietom uporać się z miłosnymi problemami na indywidualnych sesjach. Moje klientki i czytelniczki mówią, że jestem bardzo konkretna, ale dzięki temu – skuteczna. Konkretów możesz więc spodziewać się także w Narzędziowniku.

Zdecydowanie zbyt wiele kobiet wchodzi w relacje skazane z góry na niepowodzenie, ponieważ w porę nie potrafią rozpoznać niepokojących sygnałów. Zbyt wiele kobiet tkwi w relacjach skazanych na niepowodzenie! Narzędziownik jest nie tylko zbiorem praktycznych wskazówek i narzędzi, ale także wniosków z mojej praktyki zawodowej. Tak wiele razy słyszę: „gdybym wcześniej…!” Masz wyjątkową szansę skorzystać także z doświadczeń innych kobiet, bo choć mówią, że człowiek uczy się na błędach, ja uważam, że warto uczyć się na cudzych i uniknąć momentu, w którym za własne przychodzi słono zapłacić. W miłości ta cena bywa szczególnie wysoka.

Mam nadzieję, że jesteś gotowa na znalezienie odpowiedzi!

Zapis na listę oczekujących

Jako pierwsza dowiesz się o starcie sprzedaży Narzędziownika, która rusza już niebawem!Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

NEWSLETTER

Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent – poradnik o 5 największych błędach, które kobiety popełniają w relacjach z mężczyznami. Dostaniesz go mailem po tym jak potwierdzisz zapis. Co później? Raz w tygodniu napiszę do Ciebie wiadomość. Dam Ci znać o nowych wpisach i sposobach na zbudowanie świetnego związku!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.