Czy facetowi zależy? 5 oznak, że… nie! [część 2]

Nadszedł czas na drugą część wpisu o sygnałach świadczących o tym, że mężczyzna nie jest Tobą zainteresowany i nie traktuje Cię poważnie. Jeśli jeszcze nie czytałaś pierwszej części, koniecznie zajrzyj TUTAJ. W sytuacji podbramkowej odpowiedzmy sobie więc całkowicie na pytanie- Czy facetowi zależy?

czy facetowi zależy

czy facetowi zależy

Nie dba o to, by wypaść jak najlepiej

Gdy jesteśmy kimś zainteresowani, zmienia się nasz ton głosu, sposób zachowania i maniery. Te różnice, choć subtelne, są bardzo zauważalne. To całkowicie zrozumiałe, że kiedy ktoś nam się podoba, chcemy zaprezentować się w jak najlepszym świetle. Rzeczy, które stają się z czasem elementem codzienności w związku (zdarza się przecież dres, potargane włosy albo jakże ponętny zapaszek czosnku…), w początkowej fazie znajomości się nie pojawiają. Przecież kiedy facet stara się o Twoje względy i chce pokazać, że mu na Tobie zależy, nie pozwoli sobie na przaśne zachowania lub niezbyt atrakcyjne „odzienie wierzchnie”.

czy facetowi zależy

Nie możesz na niego liczyć

Złapałaś gumę albo smarki lecą Ci z nosa, a termometrowi brakuje skali? Piszesz, że umierasz (co w przypadku kobiet jest prawdziwą rzadkością), a on zamiast zaoferować pomoc pisze, że niebywale Ci współczuje i pochyla się nad Twą smutną historią przez całe 8 sekund? Z tego wynika, że gdyby mu na Tobie zależało, zadbałby o to, żeby Ci pomóc. Wiadomo, że nie przyjedzie z drugiego końca Polski, będąc w delegacji, ale poprosi kumpla, żeby podrzucił Ci coś na gorączkę. W końcu tak to powinno wyglądać.

czy facetowi zależy

Ma w nosie Twoje historie

Nie interesuje go, gdzie jeździłaś na kolonie, z czego zdawałaś maturę, czy masz ośmioro rodzeństwa, czy może jesteś jedynaczką. Jest mu to kompletnie obojętne. Odwrotnie jest w przypadku, kiedy jesteśmy kimś poważnie zainteresowani. Chcemy wówczas wiedzieć jak najwięcej o życiu drugiego człowieka, poznać jego historię, posłuchać o doświadczeniach. Kiedy masz wrażenie, że rozpoczęcie opowieści o swoim życiu powoduje u niego zniecierpliwienie lub atak ziewania – daj spokój, kumple tak mają. Pokazuje to, że kumple byle jacy.

czy facetowi zależy

Nie ma czasu

Nikt nie jest bardziej zajęty od faceta, który nie jest Tobą zainteresowany. Zapamiętaj to sobie na zawsze! Jeśli ma czas na piwo z kolegami, kompulsywne oglądanie serialu lub latanie paralotnią, oznacza to dokładnie tyle, że zamiast spotkania z Tobą wybiera jedną z tych rzeczy. Jasne, że chodzenie na randki nie oznacza rezygnacji z pracy, życia towarzyskiego i zainteresowań, ale wpływa na zmianę priorytetów.
W końcu Zauroczony facet poświęci piwo lub serial, żeby miło spędzić z Tobą czas.

czy facetowi zależy

Uwodzi Ciebie… i wszystkie inne kobiety

Latasz 37cm nad chodnikiem, bo usłyszałaś, że jesteś fantastyczną kobietą? Pech jednak, że za dwa dni słyszy to także Twoja koleżanka, barmanka i pani na poczcie, która znalazła zagubioną przesyłkę! Przekonana, że iskrzy między Wami i jest to absolutnie wyjątkowe, nagle zostajesz sprowadzona do parteru. Cóż, pamiętaj, że chodzą po tej planecie mężczyźni, którzy uwielbiają adorować kobiety i prawić im komplementy. Jeśli jesteś w stanie to zaakceptować i uważasz, że to jeszcze nie świadczy na Twoją niekorzyść, sprawdź poprzednie punkty i uczciwie oceń sytuację.

porozmawiaj ze mną

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Zapis na listę oczekujących

Jako pierwsza dowiesz się o starcie sprzedaży Narzędziownika, która rusza już niebawem!Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

NEWSLETTER

Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent – poradnik o 5 największych błędach, które kobiety popełniają w relacjach z mężczyznami. Dostaniesz go mailem po tym jak potwierdzisz zapis. Co później? Raz w tygodniu napiszę do Ciebie wiadomość. Dam Ci znać o nowych wpisach i sposobach na zbudowanie świetnego związku!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Trudnej Sztuki. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.